logo

APIE MUS

Statybų ir nekilnojamojo turto rinkoje šiandien tiek nedaug išskirtinumo ir unikalumo, jos dalyviai dažnai sėkmę stato ant ankstesnių arba net svetimų sėkmės projektų. Čia vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, turintys garantuoti kuo didesnius pelnus, tačiau mes, CITUS, ieškome savojo kelio ir unikalios sėkmės formulės.

CITUS
projektai

APIE CITUS
DNR

pattern-6

Mes investuojame į tas socialinių ir technologinių inovacijų sritis, į kurias kiti net nesidairo. Orientuojamės į nišinius projektus bei sprendimus, diegiame technologijas, kurios taps būtinos tik po kelerių metų. Mes buriame bendruomenes ir kviečiame žaisti vaikus ten, kur kiti kloja asfaltą arba kasa naujus pamatus. Mums svarbus specialistų ir klientų įvertinimas, kuris nedidina pelno, bet kuria vertę — mums patiems, rinkai, žmonėms. Nesidairome atgal ir esame tarsi elektromobilis senų kadilakų lenktynių trasoje.

 

Mūsų misija - kurti fainus NT projektus.

 

Mūsų vizija - efektyviausi fainų NT projektų kūrėjai su tarptautinėmis ambicijomis.

 

Kasdien vadovaujamės šiomis vertybėmis: esame #drąsūs, #atkaklūs, #greiti, #inovatyvūs ir #draugiški.

Rinkos
spidometras

APIE NT
RINKĄ

pattern-2

Rinkai nešame žinią: mokomės ir edukuojame visuomenę bei rinką, nes tikime, kad inovacijos ir technologijos yra vertingos tiek, kiek jos panaudojamos ir sukuria vertę. Patys daug mokomės, klystame ir tobulėjame kasdien. Su klientais bendraujame kaip su draugais, investuotojais, partneriais, o ne trumpalaikiais mūsų pinigų turėtojais.

Įgyk
CITUS DNR

KARJEROS
GALIMYBĖS

pattern-2

Kasdien kiekviename darbe ar sprendime žiūrime du žingsnius į priekį, todėl nebijome, kad mus pamėgdžios, pajuoks ar neįvertins. Tokia strategija, vertybės ir veiklos filosofija pasiteisino: mūsų įgyvendintų ir įgyvendinamų projektų portfelis sparčiai auga, mumis pasitiki klientai konkurencingose ir ankštose Vilniaus, Kauno ir Druskininkų rinkose — pagal pardavimus stumdomės tarp keturių didžiausių rinkos kompanijų.