NAUJŲ NAMŲ KORTELĖ

Naujakuriai, pasirašę notarines sutartis, gauna CITUS „Naujų namų kortelę“, su kuria įvairiuose mūsų partnerių prekybos ir paslaugų centruose galės pasinaudoti specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis įsirengiant būstą.

Norite tapti programos partneriais? Parašykite mums marketingas@citus.lt!

11 % visoms nenukainuotoms grindims, įrengimo medžiagoms ir priedams
Lispimeks dangos – jau daugiau nei 30 metų konsultuojame, tiekiame bei įrengiame grindis. Esame tikri savo siūlomų produktų bei darbų kokybe, todėl suteikiame garantijas ir rūpinamės kiekvienu projektu.
Grindys
20-25 % VISOMS PREKĖMS
UAB „Almarūno prekyba“ – 30 metų patirties kuria dalinamės su mūsų klientais. Profesionali konsultacija ir tinkamiausi produktai jūsų namams. Dažai, dekorai, impregnantai, aliejai, lakai ir ne tik.
Apdaila
20 % Nuolaida grindims
„Ostas“ daugiametę patirtį turinti įmonė, siūlanti grindų dangos įrengimą ir priežiūrą. Platus grindinių dangų pasirinkitas, profesionalus konsultavimas, 5 metų garantija.
Grindys
20 % Visiems baldams
„Bjarnum baldai“ pristato aukštos kokybės vidaus ir lauko baldus. Skandinaviškas pojūtis, kokybė bei komfortas.
Baldai
10-15 % Audiniams iki 15 %, karnizamas – 10 %
Interjero tekstilė – užuolaidos, romanetės, lovatiesės, pagalvėlės ir kt. Čia galite gauti pilną paslaugų paketą: nuo audinių derinimo prie esamo interjero, techninio sprendimo parinkimo iki gaminių pasiuvimo ir montavimo darbų.
Kita
10 % Nuolaida filtrams
„LT Aqua“ įmonė prekiauja, parenka, montuoja vandens filtrus namams, biurui ar pramonei.
Kita
Iki 15 % Nuolaida medinėms ir vinilinėms grindims
Platus medinių grindų ir vinilinių dangų pasirinkimas: CHEVRON, HERRINGBONE, tradicinės lentos, LVT, medžio ir 3D medžio imitacijos, akmens ir metalo imitacijos, kiliminės dangos, linoleumas. Virš 150 įvairių spalvų.
Grindys
37 % Nuolaida rekuperatoriams
OXYGEN Lietuvoje gamina išmanius naujos kartos entalpinius rekuperatorius, kurie grąžina drėgmę į patalpas ir užtikrina didžiausią komfortą namuose. Norit sužinoti daugiau? Žodžio "enthalpy" ieškokite Wikipedijoje, o tada būtinai sugrįšite pas mus. :)
Kita
Iki 10 % Nuolaida buitinei technikai
Varle.lt – galite rasti visą namų elektroniką ir buitinę techniką savo naujiems namams. Kai reikia kainos ir patarimo. Nuolaida bus taikoma kreipiantis per nuorodą.
Kita
10 % Nuolaida visoms prekėms
„Bonum wood“ prekiauja išskirtinio dizaino medinėmis grindimis. „Bonum Wood“ prioritetas – dirbti su klientais tiesiogiai, kad preciziškai įgyvendintų interjerų vizijas.
Grindys
10 % Nuolaida visoms grindims
„Geros grindys“ konsultuoja ir prekiauja įvairiausiomis grindų dangomis ir visomis priemonėmis joms įrengti bei prižiūrėti. Įmonės komanda padės išsirinkti tinkamiausius grindų dangų sprendimus.
Grindys
Iki 30 % Nuolaida santechnikai
Daugiau nei 25 metų patirtis: vokiškos vonios, virtuvės santechnika ir WC potinkinės sistemos. Įmonė atstovauja daugiau nei 100 skirtingų prekių ženklų.
Santechnika
10 % Nuolaida visoms prekėms
„Muzikos ekspresas“ teikia inovatyvių namų sprendimų projektavimo ir įrengimo paslaugas: namo ar atskirų jo sektorių įgarsinimas, apšvietimo valdymas, namų kino teatrų įrengimas, protingos saugos sistemos valdymas bei kiti Jūsų namams skirti automatizuotų sistemų sprendimai.
Kita
Iki 35% Nuolaida santechnikai, šildymo įrangai
„Visas Labas“ specializuojasi šildymo ir vonios kambario įrangos srityse. Įmonė tiesiogiai atstovauja daugiau kaip 30 Europos gamintojų.
Santechnika
Iki 30% Nuolaida santechnikai
„Jaukurai“ daugiau nei 25 metus tiekia, projektuoja ir diegia šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo, inžinerinių tinklų, santechnikos sprendimus, atsotvauja geriausius Europos gamintojus.
Santechnika
Iki 35% Nuolaida santechnikai
Itališkos vonios įrangos salonas, kuriame kiekvienas klientas susilauks išskirtinio dėmesio, kuriant tobulą vonios kambarį.
Santechnika
20% Nuolaida dažams, glaistams
„Volonta“ salonuose rasite JAV, Vokietijos, Skandinavijos šalių, Slovėnijos, Prancūzijos geriausias statybines apdailos medžiagas. Tai statybiniai mišiniai, dažai, dekoratyvinės medžiagos, tapetai ir t.t.
Apdaila
20% Nuolaida plytelėms
Pasaulinio keraminių plytelių ir akmens masės plytelių gamybos lyderio Marazzi Group atstovas Lietuvoje. Čia puoselėjamos geriausios itališko stiliaus ir kokybės tradicijos, o klientams sukuriamos nemokamos 3D vizualizacijos.
Apdaila
20% Nuolaida keramikinėms plytelėms
Plytelių salonas atstovauja prekinius ženklus: „Rango“, „Imola“, „Monocibec“. Visos salone parduodamos plyteles pasižymi aukštomis estetinėmis sąvybėmis, ilgaamžiškumu bei aukšta kokybe.
Apdaila
20-45% Nuolaida užuolaidoms, roletams
Platus asortimentas, atspindintis pažangiausias technologijas. Konsultacijos teikiamos iki 21 val., galimybė atvykti į namus.
Kita
6% Nuolaida baldams
„Arpolis“ gamina išskirtinius baldus visiems namams. Pagrindinė specializacija – virtuvės baldai.
Baldai
15% Nuolaida korpusiniams baldams
„REJBEN“ – nestandartinių baldų gamybos įmonė gaminanti miegamojo, prieškambario, virtuvės, vaikų kambario, svetainės, biuro, viešbučių, kavinių ir kitus baldus.
Baldai
5-20% Nuolaida pakaboms
„THE HANGERS“ siūlo jums šiuolaikines, modernias ir elegantiškas drabužių pakabas jūsų namams. Išskirtinės pakabos tinka visų tipų drabužiams ir puikiai atrodys prie jūsų naujų baldų ir šiuolaikinio interjero.
Kita