NAUJŲ NAMŲ KORTELĖ

Naujakuriai, pasirašę notarines sutartis, gauna CITUS „Naujų namų kortelę“, su kuria įvairiuose mūsų partnerių prekybos ir paslaugų centruose galės pasinaudoti specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis įsirengiant būstą.

Norite tapti programos partneriais? Parašykite mums marketingas@citus.lt!

10 % Nuolaida dizaino paslaugoms
MORO DESIGN dizainerių komanda sukurs Jums erdvę, kurioje interjeras ne tik bus funkcionalus bei ergonomiškas, bet ir atspindės Jūsų gyvenimo būdą, charakterį.
Kita
11 % visoms nenukainuotoms grindims, įrengimo medžiagoms ir priedams
Lispimeks dangos – jau daugiau nei 30 metų konsultuojame, tiekiame bei įrengiame grindis. Esame tikri savo siūlomų produktų bei darbų kokybe, todėl suteikiame garantijas ir rūpinamės kiekvienu projektu.
Grindys
20 % Nuolaida grindims
„Ostas“ daugiametę patirtį turinti įmonė, siūlanti grindų dangos įrengimą ir priežiūrą. Platus grindinių dangų pasirinkitas, profesionalus konsultavimas, 5 metų garantija.
Iki 10 % Nuolaida buitinei technikai
Varle.lt – galite rasti visą namų elektroniką ir buitinę techniką savo naujiems namams. Kai reikia kainos ir patarimo. Nuolaida bus taikoma kreipiantis per nuorodą.
37 % Nuolaida rekuperatoriams
OXYGEN Lietuvoje gamina išmanius naujos kartos entalpinius rekuperatorius, kurie grąžina drėgmę į patalpas ir užtikrina didžiausią komfortą namuose. Norit sužinoti daugiau? Žodžio "enthalpy" ieškokite Wikipedijoje, o tada būtinai sugrįšite pas mus. :)
20 % Visiems baldams
„Bjarnum baldai“ pristato aukštos kokybės vidaus ir lauko baldus. Skandinaviškas pojūtis, kokybė bei komfortas.
Iki 30% Nuolaida santechnikai
„Jaukurai“ daugiau nei 25 metus tiekia, projektuoja ir diegia šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo, inžinerinių tinklų, santechnikos sprendimus, atsotvauja geriausius Europos gamintojus.
20-25 % VISOMS PREKĖMS
UAB „Almarūno prekyba“ – 30 metų patirties kuria dalinamės su mūsų klientais. Profesionali konsultacija ir tinkamiausi produktai jūsų namams. Dažai, dekorai, impregnantai, aliejai, lakai ir ne tik.
10-15 % Audiniams iki 15 %, karnizamas – 10 %
Interjero tekstilė – užuolaidos, romanetės, lovatiesės, pagalvėlės ir kt. Čia galite gauti pilną paslaugų paketą: nuo audinių derinimo prie esamo interjero, techninio sprendimo parinkimo iki gaminių pasiuvimo ir montavimo darbų.
10 % Nuolaida visoms prekėms
„Bonum wood“ prekiauja išskirtinio dizaino medinėmis grindimis. „Bonum Wood“ prioritetas – dirbti su klientais tiesiogiai, kad preciziškai įgyvendintų interjerų vizijas.
10 % Nuolaida filtrams
„LT Aqua“ įmonė prekiauja, parenka, montuoja vandens filtrus namams, biurui ar pramonei.
Iki 15 % Nuolaida medinėms ir vinilinėms grindims
Platus medinių grindų ir vinilinių dangų pasirinkimas: CHEVRON, HERRINGBONE, tradicinės lentos, LVT, medžio ir 3D medžio imitacijos, akmens ir metalo imitacijos, kiliminės dangos, linoleumas. Virš 150 įvairių spalvų.
20% Nuolaida plytelėms
Pasaulinio keraminių plytelių ir akmens masės plytelių gamybos lyderio Marazzi Group atstovas Lietuvoje. Čia puoselėjamos geriausios itališko stiliaus ir kokybės tradicijos, o klientams sukuriamos nemokamos 3D vizualizacijos.
5-20% Nuolaida pakaboms
„THE HANGERS“ siūlo jums šiuolaikines, modernias ir elegantiškas drabužių pakabas jūsų namams. Išskirtinės pakabos tinka visų tipų drabužiams ir puikiai atrodys prie jūsų naujų baldų ir šiuolaikinio interjero.
15% Nuolaida korpusiniams baldams
„REJBEN“ – nestandartinių baldų gamybos įmonė gaminanti miegamojo, prieškambario, virtuvės, vaikų kambario, svetainės, biuro, viešbučių, kavinių ir kitus baldus.
6% Nuolaida baldams
„Arpolis“ gamina išskirtinius baldus visiems namams. Pagrindinė specializacija – virtuvės baldai.
20-45% Nuolaida užuolaidoms, roletams
Platus asortimentas, atspindintis pažangiausias technologijas. Konsultacijos teikiamos iki 21 val., galimybė atvykti į namus.
20% Nuolaida keramikinėms plytelėms
Plytelių salonas atstovauja prekinius ženklus: „Rango“, „Imola“, „Monocibec“. Visos salone parduodamos plyteles pasižymi aukštomis estetinėmis sąvybėmis, ilgaamžiškumu bei aukšta kokybe.
Iki 35% Nuolaida santechnikai
Itališkos vonios įrangos salonas, kuriame kiekvienas klientas susilauks išskirtinio dėmesio, kuriant tobulą vonios kambarį.
20% Nuolaida dažams, glaistams
„Volonta“ salonuose rasite JAV, Vokietijos, Skandinavijos šalių, Slovėnijos, Prancūzijos geriausias statybines apdailos medžiagas. Tai statybiniai mišiniai, dažai, dekoratyvinės medžiagos, tapetai ir t.t.
Iki 35% Nuolaida santechnikai, šildymo įrangai
„Visas Labas“ specializuojasi šildymo ir vonios kambario įrangos srityse. Įmonė tiesiogiai atstovauja daugiau kaip 30 Europos gamintojų.
10 % Nuolaida visoms prekėms
„Muzikos ekspresas“ teikia inovatyvių namų sprendimų projektavimo ir įrengimo paslaugas: namo ar atskirų jo sektorių įgarsinimas, apšvietimo valdymas, namų kino teatrų įrengimas, protingos saugos sistemos valdymas bei kiti Jūsų namams skirti automatizuotų sistemų sprendimai.
Iki 30 % Nuolaida santechnikai
Daugiau nei 25 metų patirtis: vokiškos vonios, virtuvės santechnika ir WC potinkinės sistemos. Įmonė atstovauja daugiau nei 100 skirtingų prekių ženklų.
10 % Nuolaida visoms grindims
„Geros grindys“ konsultuoja ir prekiauja įvairiausiomis grindų dangomis ir visomis priemonėmis joms įrengti bei prižiūrėti. Įmonės komanda padės išsirinkti tinkamiausius grindų dangų sprendimus.