logo

CITUS TEAM'AS

Susipažinkim

Mūsų sparčiai auganti #drąsi, #atkakli, #inovatyvi, #greita ir #draugiška komanda panašesnė į kūrybinę agentūrą nei į statybų brigadą. Būtent tai ir yra mūsų sėkmės garantas.

Nuo 2 darbuotojų 2012 metais užaugom iki profesionalaus ir dinamiško kolektyvo. Šiais metais ant CITUS torto dedam jau 10–tąją žvakutę, o ateities namus kuria beveik 80 ryškių, ambicingų ir kūrybingų asmenybių komanda.

Citus susikūrė: 2012
Įgyvendinome projektų: 34
Planuojame įgyvendinti projektų 2022–2023 m.: 16

Apie mus

Mes esame

MŪSŲ VERTYBĖS

Drąsūs

Greiti

Draugiški

Atkaklūs

Inovatyvūs

DARBAS CITUS

Kodėl pas mus faina

ĮKVĖPIMAS IR AUGIMAS

Kompetentingi bei profesionalūs vadovai ir ugdymo sistema.

pattern-5

PUIKI APLINKA IR DARBO VIETA

Šauni CITUS komanda, sėkmės ištroškę kolegos bei kolegės, degančiomis akimis ir visa širdimi tikintys tuo, ką daro. Gražios ir tvarkingos statybų aikštelės, Vilniaus panorama iš ofiso ir naujos darbo priemonės.

pattern-5

Motyvuojantis atlygis

Kompetencijas atitinkantis darbo užmokestis ir priedai, kuriuos ne tik žadame, bet ir mokame bei gauname už kiekvieną sėkmingą projekto etapą.

pattern-5

GALIMYBĖS DARBE IR UŽ JO RIBŲ

Didelis greitis, ambicijos, įdomūs ir išskirtiniai projektai bei džiaugsmas už bendrus rezultatus — kuriamos tradicijos švęsti rezultatus ir kasmet keliauti į smagią kelionę ten, kur šilta.

pattern-5

Mūsų biurai

Dirbame Vilniuje ir Kaune. Vilniaus komanda į sostinę žvelgia iš 19 ir 16 aukštų CBD rajone (angl. Central Business District), kauniečiai mėgaujasi Prisikėlimo bažnyčios kaimynyste charizmatiškajame RADIO CITY pastate bei neretai keliauja į DRUSKININKUS, kur prižiūri būsimą NEMUNAS by CITUS atgimimą.

Komandos dydis: 81
Skyriai: 7
Artimiausi įmonės renginiai: Birželio 15 d.

PRISIJUNK

pattern-7

Šiandien savo sėkmės istorijai ieškome naujų rašytojų. Esame drąsūs, greiti, ambicingi ir draugiški. Reiklūs sau ir kitiems. Taip sukūrėme sėkmės istoriją, kuri leido mums augti, tobulėti ir stiprėti, todėl ją branginame, tačiau norime pasidalyti. Ateikite, išgirskite ir sukurkite naują – savo skyrių CITUS sėkmės istorijoje !

Ieškai daugiau? Mes irgi.

Nuolat atnaujiname šią skiltį - spausk PRENUMERUOK ir informaciją apie naujas laisvas CITUS darbo vietas gausi tiesiai į savo el. paštą.