logo

EŽERO TAKAIS by CITUS

Apsilankyti puslapyje

Sidaronių gatvėje, greta vieno iš Buivydiškių dvaro tvenkinių ir netoli Pilaitės, Vakarinio aplinkkelio bei „Vilnius Outlet“ išparduotuvių centro kyla mažaaukštis butų projektas su „premium“ segmentui būdingais sprendiniais. Projekte planuojami 2 aukščiausios A++ energinės klasės daugiabučiai, o juose vos 78 1–3 kambarių butai.

 

 

 

STATYBOS METAI: 2024-2025 m. 

BENDRAS PASTATŲ PLOTAS: 4 871 m² 

INVESTICIJOS: 8 mln. Eur 

BUTŲ SKAIČIUS: 78

KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS:

ENERGINĖ KLASĖ: A++

 

EŽERO PAKRANTĖ TAVO NAMUOSE

Potencialas

„Projektas mūsų dėmesį patraukė dėl dabartines rinkos sąlygas atitinkančios apimties. Matome, kad teritorijoje tarp Justiniškių ir Pilaitės, kur anksčiau plytėjo laukai, dabar sparčiai kuriasi naujos gyvenvietės, sparčiai auga jauna bendruomenė. Čia investuoja daug plėtotojų, o lokacijos perspektyva, būsimas turto vertės prieaugis patrauklus ir mūsų investuotojams, todėl ėmėmės šio projekto“, – sako fondų valdymo įmonės DEMUS direktorius Alenas Gumuliauskas.

Vizija

Projekte planuojami 2 nedideli aukščiausios A++ energinės klasės 4 869 kv. m bendro ploto daugiabučiai. Juose bus pasiūlyti 78 įvairaus ploto, 1–3 kambarių butai. Didelė jų dalis bus didesnio ploto ir kambarių skaičiaus, todėl projektas turėtų sudominti jaunas, komfortiško būsto ieškančias šeimas.

Vos už keleto žingsnių yra būsimų gyventojų poilsiui tvarkomas vienas iš didžiausių Buivydiškių tvenkinių. Čia įrengiamas paplūdimys, planuojama vaikų žaidimų aikštelė; bus sutvarkytas ir takas iki tvenkinio bei paplūdimio.

Pastato unikalumas

Kaimynystėje esančio projekto „Ežero vilos“ pastatų sprendiniai, suteiksiantys ne tik vizualinį panašumą, bet ir kokybę bei prestižą, bus panaudoti ir šiame projekte. Ežero pakrantėje kuriama "premium" gyvenvietė, kur visi butai - gyvenamosios paskirties.

Apie CITUS

„Vietą taip pat gerai pažįstame – čia neseniai baigėme projektą „PaJustis by CITUS“. Lokacija pasižymi miesto pakraščiui būdinga žalumos ir gamtos gausa, gera infrastruktūra, daugybe prekybos, pramogų vietų ir patogiu susisiekimu su visu miestu“, – CITUS direktorius M. Galdikas.

 

Privalumai

SUDOMINO PROJEKTAS?

Jau prasidėjo išankstinė registracija į susitikimus. Su tavimi susisieksime nuo birželio 3 d., kai paskelbsime pardavimų pradžią. Užtikriname, būsi vienas pirmųjų ir galėsi rinktis iš plačiausio asortimento!

SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)