logo

GOŠTAUTO 8

„Goštauto 8“ – komercinių patalpų projektas Vilniuje, pačiame centre, šalia Baltojo tilto.

 

STATYBOS METAI: 2016-2018 m.

BENDRAS PLOTAS: 8674 m²

BŪSTŲ SKAIČIUS: 0

KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS: 50

MIKROBIURAI VILNIAUS CENTRE

Potencialas

Mikro biurai skirti smulkioms įmonėms, kurios ieško patogių, šiuolaikiškai įrengtų darbo vietų 1-4 asmenų komandoms. Naujieji biurai turi puikius vaizdus į upę ir Konstitucijos pr. verslo centrus, yra pilnai įrengti su išskirtinio ir modernaus dizaino baldais, pasitelkiant netradicinius interjero sprendimus. Visiškai paruošti darbui.

Vizija

Moderniai sutvarkytos naujos komercinės patalpos turi visus reikalingus vykdyti verslui įrankius – posėdžių salę, naujus kokybiškus biuro baldus, kopijavimo aparatą, internetą, reprezentatyvų koridorių su laukiamąją zoną, bei įspūdingą vaizdą ir funkcionalų išplanavimą turinčią virtuvę su visa reikalinga buitine technika, taip pat darbuotojams sudarytos sąlygos naudotis dušu.

Projekto unikalumas

Mikro biurų centras – palyginus naujiena Lietuvos nekilnojamojo turto rinkoje. Tokios patalpos gali būti puiki investavimo galimybė smulkiajam verslui. Investavimas į biurų patalpas kur kas saugesnis ir pigesnis būdas, nei į gyvenamąjį NT, tad tai puiki alternatyva žmonėms su mažesniais biudžetais.

 

Projekto istorija – CITUSiečių lūpomis

 

„Tai buvo bene pirmasis mikrobiurų – tuomet pasaulyje populiarėjusios verslo patalpų koncepcijos projektas Vilniuje. Ypač patrauklioje vietoje, centrinėje miesto dalyje, šalie Neries. Siekėme išbandyti naują koncepciją su įvairiomis paslaugomis, atidžiai suplanuotomis, verslo poreikius atitinkančiomis erdvėmis ir patrauklia investicine grąža. Tai žymėjo ir tam tikrą naują CITUS pradžią, kuri davė pradžią svarstymams apie išskirtinius sprendimus verslui. Džiugu, kad projektas buvo išties sėkmingas – jį greitai pardavėme, plėtėme naujais etapais, o greta atsirado daugybė jį kopijuojančių projektų, kas neabejotinai parodo, jog pataikėme į dešimtuką.“

CITUS investicijų ir analizės vadovas Šarūnas Tarutis

SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)