logo

JONUČIŲ NAMAI

Tai nauja gyvenvietė Kauno rajone, prie Aleksoto ir Garliavos. Mažaaukštės statybos daugiabučiai su išskirtinai sutvarkyta aplinka Jums ir Jūsų šeimai.

STATYBOS METAI: 2014-2019 m.

BENDRAS PLOTAS: 11 859 m²

BŪSTŲ SKAIČIUS: 200 butų

KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS: 4

ENERGINĖ KLASĖ: B

KAI SVAJONĖ VIRSTA REALYBE

Potencialas

Čia Jus pažadins rytinės paukščių giesmės, o vakare atsipalaiduoti padės namus supančios gamtos ramybė. Prireikus miesto centrą pasieksite per 15 minučių automobiliu, o kelionė iki artimiausios maisto prekių parduotuvės truks vos 5 minutes. Gyvendami čia visuomet galėsite rinktis tarp ramių pasivaikščiojimų gamtoje netoli namų arba laiko leidimo šurmuliuojančiame Kauno senamiestyje.

Tik pramerkus akis, pradarote terasos duris, įkvepiate gryno oro ir basomis žengiate ant rasotos žolės. Taip prasideda Jūsų rytas – su bundančios gamtos garsais ir gryname ore dar skanesniu kavos puodeliu.

Vizija

Jonučių namai primena gyvenimą nuosavame name. Čia privatumą saugo vidinius kiemus stebinčios vaizdo kameros, o į teritoriją patekti galite tik Jūs – visą gyvenvietę juos tvora su nuotoliniu būdu valdomais automatiniais vartais. Kad būtų ramu dėl kiemuose žaidžiančių vaikų saugumo, visoje vidinėje teritorijoje eismas bus ribotas – jokių automobilių ten, kur Jūs ar Jūsų vaikai leis savo laisvalaikį.

Žaidimų erdvėse mažieji praranda laiko nuovoką, vyresni vaikai po mokyklos skuba sulošti stalo teniso partiją, o vakare – į krepšinio arba futbolo aikštelę. Garantuojame, čia pasimankštinti po darbų susirenka ir suaugusieji, kurie sportą sausakimšame sporto klube su mielu noru iškeičia į žaidimus gryname ore.

Čia įdiegti taupūs ir racionalūs sprendimai. Sandarus namų įrengimas ir autonominio dujinio šildymo sistema užtikrina žemas šildymo sąnaudas net ir šalčiausiu metų laiku.

Projekto unikalumas

Gyvenantys čia džiaugiasi privatumu ir erdve savo poreikiams. Gyvenvietėje pastatyti vos šeši keturių aukštų namai, o aukšte tik 3 arba 4 kaimynai. Nedidelis gyventojų skaičius užtikrina, kad grįžę namo visi randa laisvą vietą savo automobiliui ir gali netrikdomai leisti laiką su šeima vidinėse žaidimų aikštelėse.

Dėl didelio atstumo tarp namų Jūsų namuose visuomet šviesu. O leidžiant vakarus privačiose terasose arba balkonuose, galima pasijusti tarsi gyvenant privačiame name.

 

Projekto istorija – CITUSiečių lūpomis

 

„Projekto istorija įdomi tuo, kad jis buvo įsigytas jau pradėtas statyti iš išplėtoti projekto nebaigusios įmonės. Jis buvo tinkamai užkoncervuotas, todėl ėmėmės darbo. Kaune būsto poreikis augo, tačiau pasiūloje vyravo arba labai pigūs, arba aukštos klasės butai. Todėl CITUS ėmėsi kitokio kelio: nusprendėme pasiūlyti ekonominio segmento būstus, pasižymėjusius žemiausia kaina tuo metu, tačiau turėjusius aukštesnei klasei būdingų bruožų: daug erdvės, kiemelius, kokybišką kiemo erdvę ir pan. Tai buvo sėkmingas žingsnis, todėl šį modelį pratęsėme „Klevų namuose“.“

CITUS plėtros vadovas Artūras Žimaila

SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)