logo

Kaip Niujorke by CITUS

Daugiau apie projektą

Visai netoli multifunkcio projekto MŪNAI by CITUS sparčiai kyla naujasis Niujorkas. Jis kuriasi Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, kuri turi didžiulį potencialą ir perspektyvą. Kaip Niujorke by CITUS iškils adresu Kareivių g. 2E, „Ogmios miesto“ ir Ozo parko kaimynystėje. 

Ypač intensyviai besikeičiančioje Vilniaus vietoje, kurią supa parkai, verslo, prekybos ir pramogų centrai, patogus susisiekimas ir viskas, ko reikia aktyviems bei išmaniems miesto žmonėms.  

 

 

STATYBOS METAI: 2023-2024 m. 

PROJEKTUOJAMAS BENDRAS PASTATŲ PLOTAS: 8 933 m² 

INVESTICIJOS: 17,1 mln. Eur 

PLANUOJAMAS BUTŲ SKAIČIUS: 174 

PLANUOJAMAS KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS: 11 

ENERGINĖ KLASĖ: A+

GYVENIMAS MIESTE, KURIS NEMIEGA!

Potencialas

„Sostinės būsto rinkoje dabar didžiausius iššūkius kelia pasiūlos trūkumas: tokios situacijos su naujo būsto asortimentu jau nebepamename. Tai kelia kainas ir įtampą rinkoje, dėl kurios nerimauja ekspertai. CITUS siekia kuo greičiau sukurti įprastas įmonės siūlomas vertes turintį projektą: patogiai ir lanksčiai suplanuotus butus, apgalvotą, saugią ir komfortą užtikrinančią aplinką. O lokacija, kurią pasirinkome yra mėgstama ir patraukli miestiečiams dėl gero susisiekimo, daugybės rekreacijos, poilsio, prekybos ir laisvalaikio vietų“, – sako CITUS vadovas Mantas Galdikas. 

 

Vizija

Teritorija yra buvusios „Kuro aparatūros“ teritorijoje ir tai vienas paskutiniųjų sklypų, kuris dar „laukė“ eilėje jam paruoštų projektų. Šiame komplekse numatoma, jog bendrą pirmą aukštą sudarys komercinės patalpos, virš jų – daugiabučio korpusas. 

Naujieji CITUS namai pasižymės saugia teritorija, didelėmis kiemo erdvėmis bei išskirtinėmis zonomis vaikams, šunims, laisvalaikiui ir darbui. 

 

Pastato unikalumas

Šiuo metu projektas yra dar pradinėje stadijoje. Viešinimui buvo pateiktas ir sporto paskirties pastatas. Taip yra todėl, kad ankstesni savininkai čia planavo sporto kompleksą ir detaliajame plane buvo patvirtinę tokią paskirtį, tačiau projekto atsisakė. Dabar aplinkui yra daug įvairių sporto paskirties vietų, sporto klubų ir tokio objekto komercinė sėkmė būtų abejotina, o būstų trūksta. Sporto paskirties pastato paskirtis bus keičiama, projektuojamas dar vienas daugiabutis namas ir atliekamos procedūros, kad būtų gautas antrasis statybų leidimas.  

Taip pat pratęsime įrengiamą Riterių gatvę siekdami palengvinti įvažiavimą į projektą iš Kareivių g. 

 

Apie CITUS

„Visa ši teritorija, apimanti Kareivių, Kalvarijų, Verkių, Žvalgų gatves išgyvena anksčiau nematytus pokyčius ir transformaciją ir su klausimais dėl detaliajame plane numatytų paskirčių turi visi čia dirbti pasiryžę plėtotojai. Tikimės, kad ilgas projektavimo ir statybų leidimo suteikimo procesas bei kiti formalumai vyks kaip įmanoma sklandžiau ir rinkoje bent truputį sumažės spaudimas dėl besitraukiančio būstų pasirinkimo“, – kalba M. Galdikas. 

 

Privalumai

page-corner-black page-corner-black

SPECIALIOS FINANSAVIMO SĄLYGOS

SUDOMINO PROJEKTAS?

Pažymėk, apie ką nori sužinoti daugiau ir palik kontaktus greitai sugrįšime su naujienomis.SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)