logo

KARALIAUČIAUS SLĖNIS

„Karaliaučiaus slėnis“ – tai unikalus uždaras ir privatus kvartalas pačiame Vilniaus mieste. Kotedžų ir nedidelių daugiabučių gyvenvietė yra patogioje vietoje, kur viskas, ko reikia Tavo šeimai, yra tiesiog ranka pasiekiama.

Greta – svarbios gatvės ir keliai, užtikrinantys, kad darbą, draugus ar pramogas bet kurioje miesto vietoje pasieksi sklandžiai ir paprastai. Mokyklą, darželį, prekybos centrą, viešojo transporto stotelę ar polikliniką net pėsčiomis pasieksite greičiau nei per 10 minučių.

 

STATYBOS METAI: 2014-2019 m.

BENDRAS PLOTAS: 50 589 m²

BŪSTŲ SKAIČIUS: 750 butų ir kotedžų

KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS: 0

ENERGINĖ KLASĖ: B, A ir A+

APDOVANOJIMAI: Efektyvūs ir inovatyvūs 2017 m. „Karaliaučiaus slėnis“ buvo apdovanotas už inovatyvių ir energiškai efektyvių „Made in Germany“ technologijų naudojimą.

Geriausias kvartalas Lietuvoje 2016 m. LNTPA konkurse „Už darnią plėtrą“ „Karaliaučiaus slėnis“ pripažintas geriausiu gyvenamųjų namų kvartalu Lietuvoje.

ČIA IŠTIES GYVENTI GERA

Potencialas

Tavęs ir Tavo šeimos čia laukia kaimynai. Daugiau nei 300 draugiškų šeimų, tokių, kaip Tu – jie jau įsikūrė „Karaliaučiaus slėnyje“. Jie padės, patars, pasidžiaugs kartu – juk tai ir yra kaimynystės prasmė, tiesa? Kartu susitiksite gyventojų šventėse bei renginiuose, erdviose laisvalaikio zonose ar privačiuose popietės susibūrimuose – galėsite kartu auginti šeimas ir augti patys.

Vizija

Kartais nesinori, o gal ir nėra laiko eiti kažkur toliau. Kiekvienas Tavo šeimos narys yra svarbus ir gryname ore užsiėmimų rasite kiekvienas. Pasigirsime: tokių erdvių kiemų su laisvalaikio ir pramogų zonomis rasti galima tikrai ne prie kiekvieno namo Vilniuje. Įvairiai įrengtos, saugios ir smagios vaikų žaidimo aikštelės, lauko treniruokliai, obelų sodai su gultais poilsiui, eko sodai, dviračių takai, zona šunų dresūrai. 

„Karaliaučiaus slėnio“ nekerta jokios bendro naudojimo gatvės ar keliai. Jame nėra jokių komercinių objektų, o tai reiškia, kad teritorijoje automobilių eismas yra minimalus, o svetimų žmonių čia beveik nesutiksite. Taigi gausiai įrengtose, erdviose laisvalaikio zonose vaikai bus visiškai saugūs. O Tu galėsi atsipalaiduoti ir mėgautis. Nes čia tvyro ramybė.

Projekto unikalumas

Tai pirmoji kotedžų ir mažaaukščių daugiabučių gyvenvietė Lietuvoje, kurioje buvo pristatyti ir sertifikuoti trijų skirtingų energinių klasių – A+, A ir B – būstai ir įrengtas pirmasis šalyje A+ energinės klasės kotedžas.

 

Projekto istorija – CITUSiečių lūpomis

„Nuo „Karaliaučiaus slėnio“ prasidėjo ištisa CITUS epocha: tai buvo ir vis dar yra didžiausias mūsų projektas, su daugiau nei 700 ten gyvenančių šeimų; šiuo projektu atidarėme apdovanojimų, gautų už geriausius projektus, kraitį (jų gavome net 3); pradėjome reikšmingą Pilaitės plėtros etapą, pirmieji pasiūlę kotedžus mieste, o ne užmiestyje; viename projekte turėjome net trijų energinio efektyvumo klasių (B, A ir A+) būstus. Tuo metu projektas tapo tikru hitu, nes ne vien turėjo išskirtinius sprendimus, tokius, kaip geoterminis šildymas, bet pristatė dar nematytą, „miesto mieste“ koncepciją su mažaaukštės statybos namais, ypač didelėmis erdvėmis, kokybiškomis kiemų zonomis ir taip toliau, ir panašiai. Projektą užauginome iki dešimties (10, Karlai!!!) etapų; per tą laiką užaugo ir CITUS bei, galiu teigti, tapome tuo, kuo šiandien esame – viena ryškiausių rinkos įmonių, išskirtinių būsto projektų generatoriais ir įgyvendintojais, miestų miestuose kūrėjais“.

CITUS įkūrėjas Mindaugas Vanagas

SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)