logo

KAUNO SENAMIESČIO APARTAMENTAI

Kauno senamiesčio apartamentai yra skirti tikriems miesto žmonėms. Tiems, kuriems patinka gyventi miesto ritmu ir kurie nori nuolat būti įvykių sūkuryje. Tiems, kuriuos žavi augantis Kaunas ir galimybė tapti šiuolaikiškos ir kūrybingos senamiesčio bendruomenės dalimi. Tiems, kurie žino, kad tikrosios galimybės visada atsiveria pačiame centre. 

Archeologinius tyrinėjimus, kurie tapo pirmuoju statybų etapu pradėjome 2015 m. spalį. Tuo metu Kauno senamiesčio apartamentai buvo vienintelis naujas nekilnojamojo turto projektas senamiestyje, tad čia gyvenimas išties išskirtinis.

 

STATYBOS METAI: 2015-2020 m.

BENDRAS PASTATŲ PLOTAS: 7 468 m²

BŪSTŲ SKAIČIUS: 70

KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS: 22

ENERGINĖ KLASĖ: A ir B

APDOVANOJIMAI: Geriausias ateities projektas 2016 m. LNTPA konkurse „Už darnią plėtrą“ „Kauno senamiesčio apartamentai“ pripažinti geriausiu ateities projektu Lietuvoje.

 

NAMAI KAUNO ŠIRDYJE

Potencialas

Visais laikais labiausiai nusipelnę, iškiliausi miestelėnai – diplomatai, aristokratai, pirkliai, dvariškiai – gyveno miesto centre, greta pilies ir rūmų: saugiausioje, strategiškai patogiausioje, prestižinėje vietoje. Istorinėje miesto širdyje, senamiesčio centre, Kauno pilies bei rotušės prieglobstyje, Neries ir Nemuno santakos pašonėje išskirtinių šeimininkų išskirtiniai namai – „Kauno senamiesčio apartamentai“.

Miesto istorijos ir architektūros paminklus, restoranus ir kavines, galerijas ar muziejus, aikštes, parką ar paupį; poilsį, bendravimą, meną, kultūrą ir pramogas – viską pasieksite per kelias minutes pėsčiomis, jaukiomis senamiesčio gatvelėmis. Tai erdvė, kurioje nebūna liūdesio – kurioje yra viskas, kas geriausia laikinojoje Sostinėje.

Vizija

„Tiek projekto vieta, tiek ir patys pastatai yra ypatingi: Kauno senamiestyje nėra daug neužstatytų vietų, kuriose būtų galima pastatyti naują namą. Projektuojant daugiabučius buvo ieškoma geriausio erdvės išnaudojimo būdo, nebuvo siekiama atkartoti ar imituoti senamiesčio pastatų stilių, o atvirkščiai – moderniai interpretuoti erdvę, skirti didžiausią svarbą XXI a. poreikiams – šio laikmečio funkcionalumui, estetikai, kartu pasirūpinant ir tinkamu aplinkos integravimu. Šalia gyvenamųjų namų planuojama išsaugoti ir sutvarkyti M. Valančiaus skveras“, - Mindaugas Vanagas.

Projekto unikalumas

Namus iš aplinkos išskiria ryški, moderni, puikiai atpažįstama Gintauto Natkevičiaus architektūra, pro langus atsiveria senamiesčio vaizdai: čia susijungia gyvenimo nuosavame name kokybė ir gyvenimo miesto širdyje privalumai. Prieš pradedant statybas istorinėje vietoje buvo vykdomi išsamūs archeologiniai tyrinėjimai, o visuose procesuose nuo projektavimo iki galutinio įrengimo buvo naudojami sprendimai, užtikrinantys itin gerą butų garso izoliaciją.

 

Projekto istorija – CITUSiečių lūpomis

 

„Su šiuo projektu įžengėme į pačią laikinosios sostinės širdį – vos už kelių šimtų metrų nuo Kauno tvirtovės. Tai buvo ambicinga, tačiau pavyko pralaužti ledus ir atgimstančiame senamiestyje atsirado bene pirmasis aukšto energinio efektyvumo naujo būsto projektas. Reikejo ir archeologinių tyrimų ir daugybės derinimų, todėl iššūkių išties buvo daug. Antruoju etapu nusprendėme eiti dar toliau, todėl bendradarbiavome su vienu žinomiausių Kauno architektų – Gintautu Natkevičiumi, kuris miestui pasiūlė drąsų, prabangų architektūrinį požiūrį, o miestiečiams – premium klasės būstus“.

CITUS plėtros vadovas Artūras Žimaila

SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)