logo

LINK TEN

Daugiau apie projektą

Kam gyventi kažkur, jei gali gyventi „Link ten“! Centrinė miesto dalis, kuri šiandien prisikelia gyventi moderniu ritmu – gali tapti tavo naujais svajonių namais! 

Siūlom gerus butus už gerą kainą, kur kaimynystėj gyvens puikūs žmonės, o miesto centras pats ateis į tavo rajoną – kartu su parduotuvėlėm, barais, darbais ir gyvenimu.  

 

 

 

 

STATYBOS METAI: 2021-2023 m. 

BENDRAS PLOTAS: 9 600 m² 

INVESTICIJOS: 8,9 mln. Eur 

BUTŲ SKAIČIUS: 114 

KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS:

ENERGINĖ KLASĖ: A+ 

 

VISOS PRIEŽASTYS KOKYBIŠKAM GYVENIMU

Potencialas

„Šnipiškių plėtra – stulbinama. Pavyzdžiui, 1-1,5 km atstumu nuo būsimo projekto veikia 11 verslo centrų, dar 6 – statomi. Juose šiuo metu dirba apie 40 tūkst. žmonių, o baigus statomus biurų pastatus, šis skaičius gali išaugti beveik iki 55 000. Matome, kad patogia lokacija ir išvystyta infrastruktūra pasižyminčios Šnipiškės užtikrins būsto likvidumą, o pats rajonas, neabejotinai, taps populiariausiu Vilniuje, nes tai – naujasis miesto centras, modernus verslo rajonas, kurį nuo senamiesčio skiria tik Neries upė“, – įsitikinęs CITUS direktorius Mantas Galdikas. 

Vizija

Dviejuose A+ energinio efektyvumo klasės 5 ir 6 aukštų namuose, kuriuos projektavo „2 Bricks | Architects“, galima rinktis 1–4 kambarių, 28–88 kv. m ploto butus. Butai pirmuosiuose aukštuose siūlomi su privačiais kiemeliais, o viršutiniuose – su erdviomis terasomis.  

Projekte taip pat bus komercinių patalpų. Iš viso planuojama 120 automobilių parkavimo vietų (7 vietos – antžeminėje, 113 – požeminėje aikštelėse) bei 45 dviračių saugyklos. 

 

Pastato unikalumas

Neapsiribok viena priežastimi, kodėl turėtum čia gyventi. Jų čia rasi daug! Pėsčiomis pasieksi miesto centrą, akis pailsinsi žaliose zonose, visada rasi kur priparkuoti automobilį, o poilsiauti galėsi erdvioje savo buto terasoje su įspūdingu vaizdu. 

Kaimynai, kurių visada norėjai! Neabejojame, čia tikrai rasi bendraminčių. Modernioje miesto lokacijoje sutiksi panašiai mąstančių žmonių, generuoti idėjas galėsi 500 kv.m vidiniame kieme ar susitikti mieste, o jei norėsis atskirties – per langą rankos kaimynui nereikės paduoti. 

 

Apie CITUS

„Miestui intensyviai augant, labai aukštame lygyje išliekant būsto paklausai, ir miesto savivaldybė, ir visi miestiečiai suinteresuoti, kad nemažėtų būsto pasiūla – pakankamas „sandėlis“ neleidžia taip sparčiai augti būsto kainoms. Todėl džiaugiamės, kad statybas leidžiančio dokumento išdavimas buvo sklandus ir darbus galime pradėti kaip suplanavę – 2021 m. pirmą ketvirtį. Taip sparčiai vystomame rajone, kaip Šnipiškės, susidomėjimas projektu buvo labai didelis, tačiau kol neturėjome statybų leidimo, net šiek tiek „prilaikėme“ pardavimus. Dabar matome, kad viskas vyksta pagal planą ir tai yra geras ženklas ne tik esamiems, bet ir potencialiems „Link Ten“ gyventojams“, – sako CITUS direktorius Mantas Galdikas. 

 

Privalumai

SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)