logo

MIŠKO ARDAI

Daugiau apie projektą

„Miško ardai“ – 3 darnios architektūros namai Burbiškių miške, šalia Vilniaus centro. Sukurti tiems, kuriems svarbu neprarasti sostinės pulso, bet vertinantiems tikrą gamtą.  

Projektas sukurtas vadovaujantis sveikatingumo ir sveikos gyvensenos idėjomis, apibrėžtomis WELL standarto nuostatose, tad po įtemptos darbo dienos grįžę namo už durų paliksite stresą ir atrasite harmoniją bei pailsėsite. Kasdien. 

 

 

 

 

 

STATYBOS METAI: 2019-2023 m. 

BENDRAS PLOTAS: 18 739  m² 

INVESTICIJOS: 27,1 mln. Eur 

BUTŲ SKAIČIUS: 286

KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS:

ENERGINĖ KLASĖ: A+ 

APDOVANOJIMAI: Geriausias ateities projektas 2019 m. LNTPA konkurse „Už darnią plėtrą“ „Miško ardai“ pripažinti geriausiu ateities projektu Lietuvoje.

 

NAMŲ PARKAS IR MIŠKO KAIMYNYSTĖ

Potencialas

„Pietinę Vilniaus dalį vertiname kaip labai perspektyvią ir patrauklią: čia jau keletą metų auga investicijos, todėl daugėja aukštą pridėtinę vertę kuriančių darbo vietų; greta yra svarbiausia miesto transporto infrastruktūra, netoli centras, Liepkalnio pramogos, o planuojama Stoties rajono konversija turėtų duoti impulsą miesto centrui „persikelti per geležinkelį“. Todėl ši miesto dalis per artimiausius metus turėtų neatpažįstamai pasikeisti į gerąją pusę,“ – įsitikinęs CITUS vadovas Mindaugas Vanagas.  

Vizija

Miško ardus įvertins kokybę, tvarius sprendimus, erdvę, saugumą ir privatumą mėgstantys žmonės, kurie naują būstą gyvenvietėje vertins kaip alternatyvą kotedžui ar individualiam namui.  

Išskirtinis architektūrinis sprendimas – „nuosavas namas ant stogo“ arba „penthouse“ tipų butai viršutiniuose aukštuose. Jie turės 8 m aukščio lubas, šlaitinius stogus, įrengtas antresoles bei stogo terasas (nuo 15 kv. m). 

Namų parkas ir miško kaimynystė. Projekto vidinis kiemas užima 1 hektaro plotą – panašaus dydžio yra Katedros aikštė Vilniuje. Čia suplanuota 14 poilsio, aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonų. Tarp jų baseinas, amfiteatras, sūpynės ir kita. 

Už kiemo ribų - Burbiškių miško parkas - 170 hektarų teritorijoje sutvarkyti laukiniai vaikščiojimo, bėgiojimo takai, dviračių trasos. 

 

 

Pastato unikalumas

Visi butai projekte – ypatingi: namai išdėstyti taip, kad pro visus langus matytųsi kuo mažiau sienų ir kuo daugiau žalumos. Kiekvienas turės po didelį, net 9 kv. metrų balkoną. 

Architektūrinė išraiška reaguoja į esamą gamtinę situaciją ir trikampę sklypo formą: perimetrinis užstatymas formuoja vidinį parką, o viena kraštinė lieka atvira, siekiant „įleisti“ esamą reljefą ir mišką į vidinį kiemą. Kiemo ašimi tampa brandžių medžių alėja, kurią maksimaliai išsaugojome. 

Kvartalą supa neurbanizuota aplinka ir natūralus miškas, o viduje sukuriamas modernus parkas bendruomenės reikmėms – subtilus ir atsargus kontrastas leidžia įsilieti į gamtą ir sukurti „civilizuotą“ komfortą. 

 

Apie CITUS

„Kiekvieną savo projektą kuriame būsimiems jo gyventojams, todėl kiekvienas jų – unikalus. Daugiausiai dėmesio ir laiko skiriame idėjos suformulavimui, verčių identifikavimui ir išskirtinumo išryškinimui. Tik tada seka projektavimas ir skaičiavimas. Šis projektas atsirado kaip sprendimas beprotiškam gyvenimo didmiestyje tempui, stresui, kurį visi patiriame ir, iš kitos pusės, vis didėjančiam poreikiui gyventi sveikai, aktyviai ir harmoningai“, – sako Mindaugas Vanagas. 

 

Privalumai

page-corner-black page-corner-black

SPECIALIOS FINANSAVIMO SĄLYGOS

SUDOMINO PROJEKTAS?

Pažymėk, apie ką nori sužinoti daugiau ir palik kontaktus greitai sugrįšime su naujienomis.


SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)