logo

MŪNAI

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis.  

 

 

STATYBOS METAI: 2023-2028 m.

BENDRAS PASTATŲ PLOTAS: 24 891 m² 

INVESTICIJOS: 51,1 mln. Eur 

BUTŲ SKAIČIUS: 477

KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS: 15

ENERGINĖ KLASĖ: A++ 

 

SOSTINĖS KAREIVIŲ GATVĖJE – NAUJAS PROJEKTAS

Potencialas

„Lokacija yra netoli centro ir vadinamosios CBD (angl. Central Business District), o kitoje pusėje ribojasi su Neries pakrante išsitęsusia Verkių seniūnija – svarbia Vilniaus gamtinio karkaso dalimi ir viena žaliausių miesto vietų. Šiaurės miestelyje bei Šnipiškėse urbanistinė aplinka yra pakankamai brandi, čia labai išplėtota infrastruktūra, todėl ir mūsų būsimo projekto vietoje siekiame aukštos pridėtinės vertės sprendinių miestui ir gyventojams, kurie sunkiai įsivaizduojami be profesionalaus ir tvaraus požiūrio į architektūrą“, – sako CITUS direktorius Mantas Galdikas.

Vizija

Daugiafunkcinį kompleksą sudarys 8 aukščiausios, A++ energinės klasės gyvenamieji namai ir du administraciniai pastatai – verslo centrai.  

1,81 ha teritorijoje plėtojamo projekto didžiąją dalį (apie 23 tūkst. kv. m ploto) užims gyvenamosios paskirties pastatai. Butuose daugiausia dėmesio skirta patogiam ir įvairiam suplanavimui. Bus galima rinktis iš 1,5–4 kamb., 30–90 kv. m. ploto būstų, kurių daugiausiai, apie 42 proc. sudarys 2 kambarių butai.  

Dar 11 tūkst. kv. m ploto bus skirta dviems administracinės paskirties verslo centrams. Numatoma daug dėmesio skirti viešosioms erdvėms ir rekreacinės paskirties sprendiniams. 

Projektą numatoma plėtoti šešiais etapais: gyvenamieji pastatai bus statomi trimis etapais, administracinės paskirties – dviem. Bet šis planas dar gali sutrumpėti iki viso  trijų etapų. Pirmuosius abiejų projekto dalių statybos darbus ketinama pradėti 2023 m. I ketv. 

Pastato unikalumas

CITUS skelbtame konkurse, kuriame buvo renkama architektūrinė idėja būsimam projektui, komisijos sprendimu, nugalėtoja paskelbta Sigito Sparnaičio ir Vytenio Gerliako architektūros studija „Eventus Pro“. 

Pasiūlymo privalumai: žemesnių ir smulkesnių pastatų bei viešosios erdvės išklotinė, dviejų vidinių kiemų koncepcija, racionalūs gyvenamosios projekto dalies sprendiniai, komercinė zona, išdėstyta prie perspektyvinės vidinės gatvelės ir kita. 

Tikslas - sklandžiai integruoti naują objektą esamoje ir naujai besiformuojančioje urbanistinėje aplinkoje ir jo multifunkciškumu atspindėti tvarios Vilniaus miesto plėtros nuostatas. Greta numatomos biurų, paslaugų ir gyvenamosios funkcinės zonos leis naujajame komplekse darniai sulieti viešas ir privačias erdves. 

 

Apie CITUS

„Teigiamai vertiname sostinės savivaldybės siekį užtikrinti architektūros kokybę ir urbanistinę dermę, ypač tokioje vietoje, kaip Verkių ir Žirmūnų sankirta. Čia atsilaisvina daug patrauklių teritorijų, kurios anksčiau buvo „okupuotos“ techninės bei pramoninės paskirties objektų“, – CITUS direktorius Mantas Galdikas.  

Pasak jo, įmonė neabejoja būsimo projekto sėkme, nes tam tvirtą pagrindą duoda matomi pokyčiai – aplink vykstančios konversijos, Šiaurės miestelyje bei Ozo parke susiformavę milžiniški laisvalaikio ir pramogų traukos centrai, gera transporto infrastruktūra. Naujai atveriamos teritorijos yra puiki galimybė gyventojams mėgstamuose rajonuose pasiūlyti naujus, kokybiškus būstus. 

 

Privalumai

SUDOMINO PROJEKTAS?

Pažymėk, apie ką nori sužinoti daugiau ir palik kontaktus greitai sugrįšime su naujienomis.SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)