logo

NEMUNAS

Daugiau apie projektą

2021 m. pavasarį mes, CITUS grupė, aukcione įsigijome apleistą „Nemuno“ sanatoriją ir sukūrėme jai naują viziją. Kompleksas išsidėstęs 2,15 ha sklype, o bendras jo pastatų plotas sudaro beveik 20 000 kv. m. „Nemunas“ stovi pačioje Druskininkų širdyje, o aplink – parkai, restoranai, gydyklos ir kitos turistų bei poilsiautojų pamėgtos vietos.

 

 

STATYBOS METAI: 1966-1970 m.

BENDRAS PASTATŲ PLOTAS: 19 500 m²

ŽEMĖS SKLYPAS: 2,15 ha

VEIKĖ NUOSTOLINGAI: nuo 2000 m.

UŽDARYTA: 2007 m.

PERDUOTA MIESTUI: 2008 m.

APDOVANOJIMAI: Kūrybiškiausias prekės ženklas 2022 m. ADC*LT‘22 kūrybiškumo festivalyje „NEMUNAS by CITUS“ prekės ženklas gavo aukso apdovanojimą už išskirtinį kūrybiškumą, meistriškumą ir atlikimą. ADC*E finale Europoje – nuskynė bronzos apdovanojimą.

PASTATAS- VAIDUOKLIS „NEMUNAS“ ATGIMS!

Praeitis

Ambicingas, net 12 aukštų „Nemuno“ pastatas, primenantis atverstą knygą, buvo pradėtas statyti 1966 metais.

Monumentalus sanatorijos pastatas kardinaliai išsiskyrė iš mažaaukštės ir tuo metu dominavusios medinės Druskininkų architektūros.

„Nemuno“ sanatorija vienu metu galėjo priimti 1 070 lankytojų, veikė 800 vietų koncertų salė, 1 000 vietų valgyklos korpusas, kino salė, biblioteka.

Nuo 2000–ųjų nuostolingai veikusi įstaiga uždaryta 2007 metais, o 2008 metais perduota miestui.

 

Ateitis

Planuojame, kad įgyvendinus „Nemuno“ sanatorijos konversiją, ji taps unikaliais apartamentais su SPA viešbučio paslaugų paketu. Jos pirmajame ir viršutiniame aukštuose turėtų įsikurti SPA centras, restoranas, sporto klubas, bendradarbystės erdvė, vaikų dienos darželis ir kitos paslaugos. Erdvėse ant stogo projektuojame restorano terasą ir kokteilių barą, taip pat – įspūdingą SPA vandens zoną. Kiti aukštai bus skirti apartamentams – žmonėms, ieškantiems antrojo būsto arba būsto poilsiui.

Kol kas svarstome įvairias idėjas, planuojame darbus. Ant pastato norima įamžinti ir vieną garsiausių Druskininkų žmonių – Mikalojų Konstantiną Čiurlionį, o pastato viduje antram gyvenimui gali būti prikelti ir kai kurie ten dar išlikę baldai bei kiti sanatorijos elementai.

Kviečiame prisijungti partnerius – verslus, norinčius kartu atgaivinti „Nemuno“ legendą. Partneriai lems, kas įsikurs pirmame ir viršutiniame pastato aukštuose, kaip atrodys konkretus erdvių išdėstymas.

Pastato konversija ir unikalumas

Tikime tvarumu, todėl pastato negriausime ir nestatysime naujo. Atlikome išsamų pastato būklės vertinimą ir nustatėme, kad konstrukcijos yra sveikos ir tvirtos. Todėl nusprendėme jį palikti, tik iš esmės atnaujinti visas inžinerines sistemas, fasadus bei vidines pertvaras.

Tokie monumentalūs pastatai pasaulyje vėl grįžta į madą, o „Nemunas“ yra nuostabus dėl savo išraiškingo stoto, išskiriančio jį iš aplinkos, ir aukščio, kur nuo stogo atsiveria visas miestas bei vaizdinga gamtos panorama.

 

Apie CITUS

„Turime patirties su konversijos projektais: laikinojoje sostinėje mūsų projektas „Telegrafas“ Kauno tvirtovės komplekse tapo pirmuoju pagal autentiškumo programą sertifikuotu konversijos projektu. Šiuo metu, taip pat Kaune, plėtojame panašios apimties, kaip ir „Nemunas“, daugiafunkcinį projektą „Radio city“, buvusios radijo gamyklos „Banga“ vietoje“.

CITUS įkūrėjas Mindaugas Vanagas

 

Būsimi Nemuno privalumai

Vandens zonos

Jūsų kokybiškam poilsiui bei malonioms akimirkoms – „Nemuno“ komplekse numatoma ant stogo įrengti vandens zoną, kurią pasieksite atskiru liftu. Pirmajame aukšte planuojame kokybišką SPA paslaugų centrą.

 

Restoranas

Patogu, kai viskas – vienoje vietoje ir galima rinktis, kur vakarieniauti šį vakarą. „Nemune“ planuojama atidaryti restoraną, kuris pamalonins kiekvieno gomurį naujais skoniais bei atradimais.

 

Baras

„Nemuno“ viršutiniame aukšte įsikurs baras, iš kurio atsivers nepakartojama Druskininkų panorama.

 

Sporto klubas

Čia savo mėgstamiausią vietą atras pirmenybę teikiantys aktyviam poilsiui – jie savo laiką galės leisti sporto klube, „Nemuno“ pirmajame aukšte.

 

Bendradarbystės erdvė

Apatiniame komplekso aukšte numatomos bendradarbystės erdvės, kuriose galėsite susikaupti tyloje, produktyviai dirbti ar generuoti naujas idėjas.

Daugiau informacijos apie „Nemuno“ privalumus – jau netrukus.

page-corner-black page-corner-black

SPECIALIOS FINANSAVIMO SĄLYGOS

SUDOMINO PROJEKTAS?

Pažymėk, apie ką nori sužinoti daugiau ir palik kontaktus greitai sugrįšime su naujienomis.SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)