logo

NIDOS BANGOS

Apsilankyti puslapyje

Už vieno žingsnio - banguojančios Kuršių marios. Pažvelgus į kitą pusę - Kuršių Nerijos miškas, dovanojantis gaivų pavėsį karštomis dienomis.

Už 1,5 km arba 20 minučių pasivaikščiojimo - Baltijos jūra ir gražiausi jos paplūdimiai. Užsinorėjus šviežių bandelių ar pasižvalgyti į prieplaukos laivelius, miesto centrą pasieksite pamariu vos per 10 minučių.

STATYBOS METAI: 2024-2026 m. 

BENDRAS PASTATŲ PLOTAS: 3 659 m² 

INVESTICIJOS: 22,4 mln. Eur

APARTAMENTŲ SKAIČIUS I ETAPE: 40

KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS: 0

ENERGINĖ KLASĖ: B

 

NAUJA PRADŽIA ANT MARIŲ KRANTO

Potencialas

Projektas "Nidos banga" tapęs NIDOS BANGOS by CITUS pastiks poilsiautojus pilnai atsinaujinęs. Keisime beveik viską - nuo garso izoliacijos, mažas erdves maksimaliai išnaudojančių interjero sprendimų, funkcionalių virtuvėlių, patalpų šildymo ir vėsinimo sistemų iki lauko terasų, apšiltinto fasado ir naujos eksterjero apdailos. CITUS ateina į Nidą ir čia dėsto madas.

Vizija

Visi apartamentai parduodami su pilna apdaila ir baldais: įrengtos funkcionalios virtuvėlės su šaldytuvu, plautuve, kaitlente, lovos, baldai, žodžiu, viskas iki kilimėlių. Apartamentai dekoruojami jaukiai ir stilingai, sukuriant ramybės ir poilsio atmosferą bei atspindint Nidos motyvus. Planuojame ir SPA centrą bei restoraną tavo namuose.

Pastato unikalumas

Išskirtinis atostogų būstas ant Kuršių marių kranto su planuojamu SPA kompleksu -1 aukšte.

Apie CITUS

Į šį projektą atėjome su savo kompetencijomis sudėtinguose projektuose Vilniuje, Kaune ir Druskininkuose, žiniomis apie statybų kokybę ir klientų lūkesčius, vizija ir aukštais tikslais. Esamų partnerių užmojai čia įrengti unikalią atostogų oazę prisidės prie sinergijos ir neįtikėtino rezultato ateityje - jau greitai!

Privalumai

SUDOMINO PROJEKTAS?

Jau prasidėjo išankstinė registracija į susitikimus. Su tavimi susisieksime nuo birželio 3 d., kai paskelbsime pardavimų pradžią. Užtikriname, būsi vienas pirmųjų ir galėsi rinktis iš plačiausio asortimento!

SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)