logo

RADIO CITY

Daugiau apie projektą

Išskirtinio stiliaus multifunkcinis projektas gyvenimui, darbui ir laisvalaikiui. Žaliakalnyje iškilusi legendinė Kauno radijo gamykla „Banga“ atgimsta ir tampa RADIO CITY. 

Mūsų siekis, kad gyvenimas ir laisvalaikis čia eitų išvien. Visi geri dalykai – vos kelių minučių atstumu. O nenorintiems išeiti - renginiai, gera muzika ir chill-out zonos ant pačio pastato stogo. Čia pulsuoja kokybiškas ir kūrybingas gyvenimas. 

 

 

 

 

 

 

 

STATYBOS METAI: 2020-2025 m. 

BENDRAS PLOTAS: 28 096 m² 

INVESTICIJOS: 25,6 mln. Eur 

LOFTŲ SKAIČIUS: 384

KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS: 62

ENERGINĖ KLASĖ:

 

RADIO CITY – ERDVĖ TAVO RITMUI

Potencialas

Kūrybos atgarsiai iš RADIO CITY sienų sklido dar praeitame amžiuje, kuomet čia veikė legendinė radijo gamykla "Banga".  

Darbo metu čia buvo kuriami radijo imtuvai, o jam pasibaigus žmonės įrankius padėdavo į šalį ir traukė filmavimo kameras, šoko tarp stalų, dainavo – ieškojo laisvės būti.  

Čia gimė šiuolaikinė Kauno kultūros dvasia. Šiandien atėjo laikas tęsiniui.  

 

Vizija

Pasirinkome sudėtingą, konversijos kelią: juk galima būtų pastatus tiesiog nugriauti ir kurti viską nuo nulio. Bet mes siekiame gamyklos pastatą atgaivinti, o kartu – ir joje dirbusių bei kūrusių žmonių istoriją. 

RADIO CITY taps unikalia erdve, kur susijungs skirtingų dažnių bangos: gyvenimo, darbo ir laisvalaikio.  

Kaip ir visas RADIO CITY, tavo loftas bus unikalus: atviros, nestandartinės erdvės, dideli langai, įkvepiančios sienos ir visa jungianti bendruomenė. O vaizdas nuo stogo – priblokš net ir užkietėjusį alpinistą. 

 

 

 

Pastato unikalumas

Gamykla pastatyta 1955 m. ir 2020 m. pradėtas jos kapitalinis remontas – vykdoma konversija. 

Kas ta konversija? Tai balansas tarp istorijos ir ateities. RADIO CITY – būtent apie tai. Čia išsaugota originali pastato stilistika su istoriniais elementais. Palikti ir dideli ir pilnai atveriami vitrininiai langai (III-IV a.) bei balkonai ir „prancūziški“ balkonėliai - kiekvienam loftui. O komercinių patalpų lubų aukštis siekia net 4,38 m. 

 

Apie CITUS

„Patraukliam rajonui, lokacijai šalia Kauno simbolio – Prisikėlimo bažnyčios (Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos), centro bei senamiesčio, o ir pačiai milžiniškai radijo gamyklai reikėjo naujos vizijos. Ateiname su ja ir tikime, kad veržlaus, modernaus miesto gyventojai ją priims, o projektas įpūs Žaliakalniui naujos gyvybės. „Radio city“ bus galima gyventi, dirbti, kurti, tobulėti, ilsėtis ir pramogauti. Ir viskas – vienoje vietoje, nors ir skirtingais ritmais“, – sako „Radio city“ vizijos autorius, CITUS įkūrėjas ir akcininkas Mindaugas Vanagas.  

 

Privalumai

page-corner-black page-corner-black

SPECIALIOS FINANSAVIMO SĄLYGOS

SUDOMINO PROJEKTAS?

Pažymėk, apie ką nori sužinoti daugiau ir palik kontaktus greitai sugrįšime su naujienomis.SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)