logo

TYZENHAUZ

Vienoje perspektyviausių Vilniaus miesto vietų - Senamiesčio prieigose. Tvarus, draugiškas aplinkai būsto projektas išsiskiriantis savo žaluma ir kiemo erdvių sprendiniais su mažosios architektūros elementais. Tai kultūros įkvėpta ekskliuzyvumo oazė mintims ir kūnui. 

 

 

 

STATYBOS METAI: 2023-2024 m. 

BENDRAS PASTATŲ PLOTAS: 9 016 m² 

INVESTICIJOS: 14,4 mln. Eur 

BUTŲ SKAIČIUS: 160

KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS:

ENERGINĖ KLASĖ: A+ 

 

ŠVIEŽIAUSIA PERSPEKTYVA - IŠSKIRTINIS PROJEKTAS TYZENHAUZŲ G.

Potencialas

„Jei grandioziniai Vilniaus miesto savivaldybės planai transformuoti stoties rajoną, o miesto centrą „pervesti per geležinkelį“ nesustos, po poros metų ši lokacija turėtų pasikeisti neatpažįstamai ir tapti dar patrauklesnė. Nors ir dabar jai netrūksta privalumų – žalumos, gero susisiekimo, įspūdingų vaizdų ar senamiesčio artumo: nuo čia iki Aušros vartų, vieno iš ryškiausių senamiesčio atributų ir paties senamiesčio slenksčio – mažiau nei 10 min. pėsčiomis“, – sako CITUS investicijų ir analizės skyriaus vadovas Šarūnas Tarutis. 

Vizija

Vietoje dabartinio pastatų komplekso, sukūrus projekto koncepciją ir atlikus projektavimo darbus, ketinama statyti aukštos energinės klasės reikalavimus atitinkančius būstus. Projekte kietųjų dangų plotas bus mažinamas maksimaliai – visas automobilių parkavimas bus įrengiamas po žeme. 

Taip pat planuojamas kuo žalesnis ir natūralus gerbūvis – projektuojami tik privalomi funkciniai pėsčiųjų ryšiai, vaikų žaidimo aikštelės, pirmųjų aukštų gyventojų patogumui siūlomos terasos, o visas kitas plotas bus apželdinamas. 

Pastato unikalumas

Projekto sprendiniai orientuoti į natūralumą, dermę bei balansą tarp naujausių technologijų ir tradicijos. 

Pastatų stogai sulauks ypatingo dėmesio - jie bus apželdinti. 

 

Apie CITUS

„CITUS mėgsta ateiti į dar neatrastas lokacijas ir tokių pavyzdžių turime daugybę – ar tai būtų „Karaliaučiaus slėnis“, „Neries ardai“ ar „Miško ardai“. Mėgstame iššūkius ir išskirtinius projektus, kuriuos paliekame tarsi parašą naujai atrandamose vietose“, – kalba Š. Tarutis. 

 

Privalumai

SUDOMINO PROJEKTAS?

Pažymėk, apie ką nori sužinoti daugiau ir palik kontaktus greitai sugrįšime su naujienomis.


SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)