logo

VISI SAVI

Daugiau apie projektą

Tai nepaprastai paprastas, jaukus butų projektas Vilniuje šalia Visorių miško parko. Trys aukščiausios A++ energinės klasės penkių aukštų daugiabučiai namai ir jų aplinka sukurs patogią ir bene žaliausią gyvenvietę Visoriuose. Šis projektas – išmanaus ir racionalaus miesto žmogaus svajonė. Gamta ir dinamiškas sostinės gyvenimas tame pačiame kieme. 

 

 

 

 

 

 

 

STATYBOS METAI: 2022-2023 m. 

BENDRAS PLOTAS: 6 800 m² 

INVESTICIJOS: 8,82 mln. Eur 

BUTŲ SKAIČIUS: 125 

KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS:

ENERGINĖ KLASĖ: A++ 

 

BENE ŽALIAUSIA GYVENVIETĖ VISORIUOSE

Potencialas

„Tai yra patraukli bei daug potencialo turinti besivystanti lokacija, su arti esančia gerai išplėtota aplinkinių mikrorajonų infrastruktūra, patogiu susisiekimu ir turinti išraiškingų gamtos prieskonių. Projekto sklypas ribojasi su natūraliu mišku – Visorių parko dalimi, kuris jau dabar yra mėgstamas ten gyvenančių žmonių. Esame įsitikinę, kad projektas bus įdomus tiek esamiems Visorių ar aplinkinių rajonų gyventojams, tiek visiems šios lokacijos privalumus įvertinsiantiems klientams“, – sako „Citus“ direktorius Mantas Galdikas.  

 

 

Vizija

Atnaujinama aplinkinė infrastruktūra, per kelias minutes pasiekiamos švietimo įstaigos, parduotuvės, kavinės, pramogos ir kultūra bei arterinės Geležinio Vilko ir Ateities gatvės leis gyventi veržliai šalia gamtos.  

Projekto kieme žaliuos daugiau nei 5000 kruopščiai atrinktų ir suderintų lietuviškų augalų. Žalioji erdvė darniai susilies su greta namų esančiu mišku, tad gyvensite nuolat apsupti gamtos.  

Įrengsime funkcionalias ir modernias žaidimų aikšteles, poilsio zoną su pergole, lauko treniruoklius, kieme prie suoliukų rozetes – Jūsų patogumui. 

 

 

 

 

Pastato unikalumas

Vienas pirmųjų projektų, atitinkančių 10 architektūrinių Vilniaus miesto taisyklių. O šalia, net 47 hektarų Visorių miško kaimynystė. Gryno oro gurkšnis greta namų. 

 

Apie CITUS

Kurdami jaukius ir patogius namus apjungiame funkcionalumą, kokybę, natūralumą ir paprastumą.  

Mums rūpi smulkmenos, kuriančios komforto jausmą: saugus patekimas į teritoriją, vakarinis apšvietimas, patogus judėjimas kieme ir laiptinėse, laisvalaikio galimybės namuose, pro langus atsiveriantys miško vaizdai, skirtingi butų suplanavimai ir daugybė kitų dalykų. Kuriame namus, kuriuose VISI jaustųsi SAVI. 

 

Privalumai

SUDOMINO PROJEKTAS?

Pažymėk, apie ką nori sužinoti daugiau ir palik kontaktus greitai sugrįšime su naujienomis.SWIPE'INK. SUSIPAŽINK. PAMILK!

CITUS pristato pažinčių portalą būsimiems namams!
Susipažinkite su šmaikščiais, charizmatiškais ir draugiškais mūsų projektais.
Norite susipažinti dar artimiau? Spauskite ant projekto iliustracijos, įvertinkite temdami ją į dešinę ar kairę (smartfonuose) arba spauskite atitinkamą mygtuką (kompiuteriuose)!

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Jau įsimylėjai ar dar trūksta poros swipe'ų?

Apžiūrėk visus fainiausius CITUS projektus ir tikrai rasi savo gyvenimo meilę!

SUSIŽAVĖJIMO OBJEKTAI 5

SUSIŽAVĖJIMO
OBJEKTAI

Neužilgo (bus)