TYZENHAUZŲ G. 17

VOS 10 MIN. PĖSČIOMIS IKI AUŠROS VARTŲ!

 

CITUS Vilniuje, vienoje perspektyviausių miesto vietų, Tyzenhauzų g. 17 planuoja išskirtinį būsto projektą. Vilniaus miesto planai transformuoti stoties rajoną, o miesto centrą „pervesti per geležinkelį“ po poros metų šią lokaciją pakeis neatpažįstamai, ji taps dar patrauklesnė. Nors ir dabar čia gausu žalumos, gero susisiekimo, įspūdingų vaizdų ar senamiesčio artumo: nuo čia iki Aušros vartų, vieno iš ryškiausių senamiesčio atributų ir paties senamiesčio slenksčio – mažiau nei 10 min. pėsčiomis.

Projekte projektuojama 160–180 aukščiausios energinės klasės butų, o statybas pradėti planuojama 2022 m. Į projektą numatoma investuoti 17,5–18,5 mln. eurų.

„CITUS mėgsta ateiti į dar neatrastas lokacijas ir tokių pavyzdžių turime daugybę – ar tai būtų „Karaliaučiaus slėnis“, „Neries ardai“ ar „Miško ardai“. Mėgstame iššūkius ir išskirtinius projektus, kuriuos paliekame tarsi parašą naujai atrandamose vietose“, – sako „Citus“ direktorius Mantas Galdikas.

Vieta

SUDOMINO PROJEKTAS?


RASKITE SAVO NAMUS

Raskite sau labiausiai patinkantį projektą. Tempkite paveikslėlį į pageidaujamą pusę arba paspauskite atitinkamą mygtuką.

Klevų namai

Naujas, ekonomiškas ir saugus gyvenamųjų namų projektas Dainavos rajone, Kaune.

20–85 m2 ploto
1-4 kambarių
18 laisvų butų
„A+“ energinė klasė

Neradai patinkančio projekto?

Nenusimink!

PATIKĘ PROJEKTAI 5

PATIKĘ
PROJEKTAI