-->
logo

CITUS🇱🇹🇺🇦Ukraine brigados ataskaita

(2022-12-16)

Lietuvoje liko savaitė iki Kalėdų, o Ukrainoje eina 296-ta Rusijos pradėto kruvino, šiurpaus ir beprasmiško karo diena.

 

CITUS kartu su ukrainiečiais buvome nuo pradžių ir liksime toliau.

Trumpai – ką nuveikėme per beveik šiuos metus, siekdami, kad Ukraina kuo greičiau nugalėtų.

💙 Bendraujam ir ryšius stiprinam su trim misijomis, kurias sutelkėm po vienu skėčiu. Aplankykit, paremkit, prisidėkit – Pagalbos kelias.
💛 Apgyvendinome dvi šeimas Miško ardai by CITUS demo bute ir Radio City by CITUS demo lofte, kur jiems stengėmės suteikti maksimaliai komfortišką gyvenimą po patirtų karo baisumų.
💙 Keliais reisais į frontą išsiuntėme bent penkis visureigius. Dar vieną asmeninį auto dovanojo darbuotojai. Gali būti, kad automobilių pagalbai bus daugiau.
💛 Taip pat buvo ir kompų, telefonų, dar visokių tech. gadžetų. Darbuotojai nešė rūbus, batus, maistą ir viską, ko galėtų prireikti.
💙 Kalėdų proga daug šilumą kuriančių (literaliai) dovanų supakavom ir paleidom į kelią.
💛 Prisidėjom ir prie Laisvės TV „Laikykitės ten“ UKR version kūrimo. Juozo Gabrio vardo paramos organizacija Šviesos kariai aukcione sudalyvavom ir dabar džiaugiamės legendiniais pašto ženklais. Užsukom ir video su Dalius Pacevicius, bandėm užreklamint, bet ne viską FB leido, tai gal neužmatei.
💙 Pritraukėm partnerius, kurių pagalbos net pamatuoti negalim: Havas Creative Vilnius, SocialDrum, SOMA agency, Ad Fingers, Nepatogus Kinas / Inconvenient Films, Financial Freedom Forum, Laisvės TV ir kiti draugai. Merkiam akutę jiems.

Vienžo, po CITUS metaforine eglute per 2022–uosius Ukrainai sukrovėm bent 45 000 Eur dovanų įvairiais formatais ir pakuotėmis.

Atsisakėm jubiliejaus fejerverkų, boso dienos balionų ir Kalėdinių kalakutų, kuriuos konvertavom į anksčiau minėtą pagalbą. Bet nuo to nei kiek mažiau laimingais tikrai netapom. Atvirkščiai – nuolat širdyse nešiojamės tą švelnią šilumą, kurią jauti, kai mama džiaugiasi ar nepažįstamas nusišypso. Linkim visiems to paties jausmo.

Pavargti, sustoti ir nustoti padėti negalim. Perskaitę eikit pas Pagalbos kelias, 1K.lt, Blue / Yellow for Ukraine, Stiprūs Kartu ar kitą iniciatyvą ir paremkit dar.

Разом до перемоги! 💙💛

Sudominome?

Apie tai kalbame ir čia: