-->
logo

Padėjome, padedame ir padėsime

(2022-03-16)

#ĮgyvendintaIdėja #CitusDNR

 

CITUS jau tvirtai deklaravo: esame prieš Rusijos sukeltą karą Ukrainoje, todėl įvairiais būdais padėjome, padedame ir padėsime mūsų broliams.

Vakar atsisveikinome, o šiandien išlydėsime Ukrainai į pagalbą tris plieno žirgus. Buvo ir #greitis, ir #draugiškumas, ir #drąsa, ir #atkaklumas bei #inovatyvumas. 💛💙

Ačiū draugams, kurie padėjo idėjai tapti realybe: techniškai paruošė Augis Dusevicius su „Augis Dusevičius Motorsport“ ir „Via Tua“, teisingą spalvą suteikė Baltijos autoremontas, langus užniaukė „Glastonas“, CITUS lipdukais padabino „Spalvų Projektai“.

Automobiliai riedės ne tušti! Prikrovėm ir pilnas bagažines CITUS darbuotojų suneštų medicinos ir higienos priemonių bei ilgai „grojančio“ maisto, o užpildyti iki galo padėjo Karolis Sankauskas ir „Projektavimo sprendimai“. Jie ir patys daug daro dėl pagalbos Ukrainai.

Visuomet sakom, kad kartu galim nuveikti daugiau. Nes taip ir yra. Kviečiam visus, nesvarbu, kuo užsiimate, ką mėgstate ar kas esate: draugus, partnerius, kolegas ir kiekvieną skaitantį šį įrašą – prisidėkim, nes kartu mes stipresni.

Nežinote kaip? Parašykite mums – suvesime galus.

#SharingIsCaring
#СлаваУкраїні #ГероямCлава 🇺🇦
#NeliekameAbejingi #IkiPergalės

Sudominome?

Apie tai kalbame ir čia: