logo

Liutauro Salasevičiaus įrengti apartamentai Kaune

(2017-11-15)

Kaune pristatyti Liutauro Salasevičiaus įrengti apartamentai

 

Sekmadienio vakarą dizaineris Liutauras Salasevičius pristatė pirmąjį savo interjero dizaino projektą – mansardinį butą „Kauno senamiesčio apartamentuose“. Prancūziška klasika, saikinga prabanga ir drąsia romantika dvelkiantys nestandartiniai apartamentai išsiskiria savo įdomiu išplanavimu, unikaliomis istorinėmis detalėmis ir vaizdais į Kauno senamiestį.

Interjero originalumu pasirūpinęs Liutauras Salasevičius teigia, kad čia įsikurs tikri gyvenimo gurmanai, mėgstantys senamiesčio dvasią, stilingai jaukią aplinką ir erdves be jokios monotonijos.

„Gyvenimo džiaugsmas slypi mūsų pačių požiūryje. Tikrai laimei nebūtinos prabangios erdvės, dideli apartamentai ar balti rūmai užmiestyje. Šiuo projektu, norėjau įrodyti, kad semti gyvenimo malonumą galima gyvenant ir stilingame nestandartiniame bute, kurį supa gyvenimu besimėgaujanti, šiek tiek bohemiška, bendruomenė“, – teigia dizaineris L. Salasevičius.

Su nestandartiškai įrengtu demo butu susipažinti atvyko daug žinomų veidų. Jie visi turėjo progą įdėmiai apžiūrėti Marijos Antuanetės miegamąjį primenančią poilsio erdvę, talpią ir gerai apgalvotą drabužinę, valgomojo zoną, kurios ryškiausias akcentas – prabangūs aksominiai baldai ir antikvariniais veidrodžiais puošta siena. Įkvėptas prancūziško gyvenimo būdo, Liutauras Salasevičius nedidelį vonios kambarį pavertė jaukią, prietemoje atsiskleidžiančią ir „vintažinę“ kvapų parduotuvėlę primenančią paslaptingą erdvę.

Pasak kūrėjo, Kauno senamiesčio gatvelės jam visada siejosi su Prancūzija. „Tai labai jauki ir gerą aurą turinti vieta. Pažiūrėkite, kokie gražūs, besišypsantis ir stilingi žmonės čia renkasi. Neabejodamas sutikau šiems gyvenimo gurmanams įrengti nestandartiškai jaukią ir stilingą gyvenamą vietą, kurioje kiekvienas kvadratinis centimetras teiks džiaugsmą, o interjero detalės ne tik alsuos prancūziška dvasia, bet ir kurs naujakurių gyvenimo istoriją“ – teigia naujo CITUS projekto ambasadorius Liutauras Salasevičius.

„Kauno senamiesčio apartamentų“ projekto vystytojai sako, kad tai vienintelis naujos statybos nekilnojamo turto projektas Kauno senamiestyje, kuris sujungia gyvenimo nuosavame name kokybę ir gyvenimo miesto širdyje privalumus. 

„Mūsų demo mansardos projekto idėja buvo parodyti kaip netradiciniais interjero sprendimais galima originaliai įrengti mansardą iki „šakučių“. Daug investuojame į klientų aptarnavimą, nuolat ieškome naujų ir originalių sprendimų. Šis projektas puikiai atspindi mūsų įmonės strateginę kryptį. Siekiame nekilnojamojo turto rinkoje būti drąsūs, inovatyvūs, profesionalūs ir draugiški klientui. Stengiamės surasti originalius ir nestandartinius sprendimus, suformuoti jausmą, kad žmonės jau gyvena būste ir parodyti idėjas, kaip galima kitaip įrengti apartamentus, butus arba kotedžus“, – teigia CITUS direktorius Mindaugas Vanagas.

Pasak M. Vanago, visi, kas susidomėjo projektu, galės rezervuoti laiką susitikimui ir apžiūrėti įrengtą demo butą.

„Lapkričio mėnesį planuojame įrengti dar du demo butus Vilniaus ir Kauno rinkos klientams“, – atkreipia dėmesį M. Vanagas. 

2016 metais LNTPA konkurse „Už darnią plėtrą“ „Kauno senamiesčio apartamentai“ pripažinti geriausiais „Ateities projekto“ kategorijoje už kokybišką ir sumanų Kauno senamiesčio atgaivinimą.

Daugiau informacijos apie „Kauno senamiesčio apartamentų“ projektą bei Liutauro Salasevičiaus įrengtas erdves rasite mūsų svetainėje http://www.citus.lt/projektai.

Sudominome?

Apie tai kalbame ir čia: