REZERVUOK NT KELIAIS PASPAUDIMAIS

Į pirminę būsto rinką atnešam naujieną – galimybę būstą įsigyti atliekant virtualų sandorį! Visiška investuotojo (ir ne tik) svajonė: rezervuoji būstą internetu, sutaupai laiko ir dar gauni nuolaidą?! Teisingai: įsigyti NT dar niekada nebuvo taip lengva. Atrinkome investuotojams, šeimoms ir kitiems savarankiškai sprendimą priimti norintiems pirkėjams tinkamiausią asortimentą, "supaketavome" su parkingais ir/ar dviračių saugyklomis bei viską paruošėme Tavo greitam apsipirkimui. Specialią kainą siūlome tik perkant internetu, tad skubėki rinktis ir įsigyti.

Layer 1

VIRTUALUS SANDORIS TAVO SĖKMINGAI INVESTICIJAI

GREITA. PAPRASTA. PATIKIMA.

 

Laikai, kai būstą nuotoliniu būdu galima įsigyti tik žaidžiant Monopolį – jau praeityje. Vertiname greitį, todėl sukūrėme tau būdą nusipirkti NT be papildomų trikdžių. Tai pirmas toks sprendimas Lietuvoje leidžiantis atlikti visus būsto pirkimo veiksmus tiesiog internete.
Tikime ateitimi ir suprantame nuolat besikeičiančius gyventojų poreikius ir pirkėjų patirtį, todėl pristatome sprendimą, kuris leis džiaugtis patogiu ir greitu atsiskaitymo procesu bei dar geresniu kainos pasiūlymu. Sutrumpėjęs pirkimo kelias, nuolaida būstui įsigyti ir patogus atsiskaitymas dar visai neseniai galėjo sulaukti pelnytų abejonių, tačiau dabar tai realybė, o greitai – galbūt ir kasdienybė?
Jei nori sužinoti, kaip viskas vyksta, skaityk toliau, o jei kyla klausimų – pateik užklausą formoje puslapio apačioje. 
pattern-2
Kaip viskas veikia?

Tavo žingsniai tokie:

Išskleisti

Išskleisti

Būsto pasirinkimas

Čia atrinkome investuotojams tinkamiausią asortimentą, būstams jau priskyrėme parkingus ir viską paruošėme Tavo greitam apsipirkimui. Specialią kainą siūlome tik perkant internetu, tad skubėki rinktis ir įsigyti.

Išskleisti

Išskleisti

Sutarties pasirašymas

Pasirinkęs fainiausią būstą spausk PASIRAŠYTI SUTARTĮ ir atsirasi Dokobit portale. Čia uždėsi elektroninį parašą ant preliminarios pirkimo pardavimo-sutarties ir mes gausime Tavo užklausą.

Išskleisti

Išskleisti

Užsakymo patvirtinimas

Peržiūrėję užklausą, per 1 d. d. su Tavimi susisieksime dėl rezervacijos finišavimo. 

Išskleisti

Išskleisti

Pradinio įnašo apmokėjimas

Abiems šalims pasirašius preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį, Tavo būsto/komercinių patalpų rezervaciją fiksuosime, kai sulauksime pradinio įnašo įmokos. Ją sumokėti reikės per sutartyje numatytą laikotarpį, kitu atveju sandoris bus atšauktas.

Išskleisti

Išskleisti

Notarinis sandoris

 • Sutartu laiku visi būsimi būsto savininkai turi atvykti į pardavimų vadybininko nurodytą notarų biurą. Įsigijus nekilnojamąjį turtą Miško Ardai by CITUS arba VISI SAVI by CITUS projektuose, pirkimo-pardavimo sutartį galima pasirašyti ir nuotoliniu būdu. 
  • Atvykus į notarų biurą su savimi būtinai turėti:
    – galiojančius visų būsimų būsto savininkų pasus arba asmens tapatybės korteles,
    – jei būstą perki su paskola – paskolos sutarties arba banko garantinio rašto originalus,
    – reikiamą pinigų sumą notaro išlaidoms apmokėti – apie ją informuos CITUS atstovai.
  • Prieš planuojant nuotolinį notarinį sandorį, informuoti Citus atstovą, su kuriuo buvo pasirašyta preliminari pirkimo-pardavimo sutartis. Atstovas atsiųs nuotolinio notarinio sandorio instrukcijas.

Turi klausimų?

Susisiek +370 646 73383 arba parašyk mums užklausą: