logo

MIŠKO ARDAI by CITUS

Rezervuoti komplektą
BUTAS NR.

A4-1.07

185 810 EUR  208 050 EUR 
(Į kainą įskaičiuota parkavimo vieta ir dviračių saugykla)


ADRESAS: Burbiškių g. 6, Vilnius

PLOTAS BE PERTVARŲ: 51,46 m²

PLOTAS SU PERTVAROMIS: 50,28 m²

AUKŠTAS: 1

KAMBARIAI: 2

KRYPTIS: Vakarai

KIEMELIS: 71,91 m²

ŠILDYMAS: Grindinis

ŠILDYMO SISTEMA: Centrinė kolektorinė

ĮRENGIMAS: Dalinė apdaila

SVARBU: butas parduodamas kartu su parkavimo vieta Nr. 32 ir dviračių saugykla A4-0.13.
Požeminės parkavimo aikštelės ir dviračių saugyklų planas.

3D
2D

*Vizualizacijos atspindi projekto viziją. Suplanavimai – rekomendacinio pobūdžio. Butas parduodamas be pertvarų.

Buto vieta aukšto plane

Žingsniai, kaip sėkmingai rezervuoti būstą

Suprantame, kad naujovės atneša ir klausimus, tad paruošėme tau žingsnis-po-žingsnio instrukciją. Jei kilo neaiškumų, į kuriuos atsakymo neradai, brūkštelk mums.

1. Būsto pasirinkimas

Čia atrinkome investuotojams tinkamiausią asortimentą, būstams ir komercinėms patalpoms jau priskyrėme parkingus ir viską paruošėme Tavo greitam apsipirkimui. Specialią kainą siūlome tik perkant internetu, tad skubėki rinktis ir įsigyti.

2. Sutarties pasirašymas

Pasirinkęs fainiausią būstą spausk PASIRAŠYTI SUTARTĮ ir atsirasi Dokobit portale. Čia uždėsi elektroninį parašą ant preliminarios pirkimo pardavimo-sutarties ir mes gausime Tavo užklausą. 

3. Užsakymo patvirtinimas

Peržiūrėję užklausą, per 1 d. d. su Tavimi susisieksime dėl rezervacijos finišavimo. 

4. Pradinio įnašo apmokėjimas

Abiems šalims pasirašius preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį, iš Tavęs lauksime pradinio įnašo įmokos. Ją sumokėti reikės per sutartyje numatytą laikotarpį, kitu atveju sandoris bus atšauktas. Sulaukę įmokos, patvirtinsime Tavo būsto/komercinių patalpų rezervaciją.

5. Notarinis sandoris

 • Sutartu laiku visi būsimi būsto savininkai turi atvykti į pardavimų vadybininko nurodytą notarų biurą. Įsigijus nekilnojamąjį turtą Miško Ardai by CITUS arba VISI SAVI by CITUS projektuose, pirkimo-pardavimo sutartį galima pasirašyti ir nuotoliniu būdu. 
  • Atvykus į notarų biurą su savimi būtinai turėti:
    – galiojančius visų būsimų būsto savininkų pasus arba asmens tapatybės korteles,
    – jei būstą perki su paskola – paskolos sutarties arba banko garantinio rašto originalus,
    – reikiamą pinigų sumą notaro išlaidoms apmokėti – apie ją informuos CITUS atstovai.
  • Prieš planuojant nuotolinį notarinį sandorį, informuoti Citus atstovą, su kuriuo buvo pasirašyta preliminari pirkimo-pardavimo sutartis. Atstovas atsiųs nuotolinio notarinio sandorio instrukcijas.
Dažniausiai užduodami klausimai

Miško ardus įvertins kokybę, tvarius sprendimus, erdvę, saugumą ir privatumą mėgstantys žmonės, kurie naują būstą gyvenvietėje vertins kaip alternatyvą kotedžui ar individualiam namui.  

Išskirtinis architektūrinis sprendimas – „nuosavas namas ant stogo“ arba „penthouse“ tipų butai viršutiniuose aukštuose. Jie turės 8 m aukščio lubas, šlaitinius stogus, įrengtas antresoles bei stogo terasas (nuo 15 kv. m). 

Namų parkas ir miško kaimynystė. Projekto vidinis kiemas užima 1 hektaro plotą – panašaus dydžio yra Katedros aikštė Vilniuje. Čia suplanuota 14 poilsio, aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonų. Tarp jų baseinas, amfiteatras, sūpynės ir kita. 

Už kiemo ribų - Burbiškių miško parkas – 170 hektarų teritorijoje sutvarkyti laukiniai vaikščiojimo, bėgiojimo takai, dviračių trasos. 


Projekto puslapis – www.miskoardai.lt

 

 

STATYBOS METAI: 2019-2023 m. 

BENDRAS PLOTAS: 18 739 m² 

INVESTICIJOS: 27,1 mln. Eur 

BUTŲ SKAIČIUS: 286

KOMERCINIŲ PATALPŲ SKAIČIUS: 0

ENERGINĖ KLASĖ: A+

APDOVANOJIMAI: Geriausias ateities projektas 2019 m. LNTPA konkurse „Už darnią plėtrą“ „Miško ardai“ pripažinti geriausiu ateities projektu Lietuvoje.

Projekto privalumai

  PROJEKTAS ARTĖJA FINIŠO LINK

  Paskutinis III etapas jau beveik pastatytas, užbaigiami gerbūvio darbai ir jau pasirašomos notarinės sutartys. Įsirengimo darbus galite pradėti iškart! 

   

  pattern-3

  GYVENIMAS MIŠKO APSUPTYJE

  Namai sukurti vertinantiems tikrą gamtą ir norintiems neprarasti sostinės pulso. Projektas įsikūręs Burbiškių miško apsuptyje – kasdien galėsite grožėtis nuostabiu vaizdu pro langus, o miesto centrą pasieksite vos per 10 min. 

   

  pattern-3

  ATOSTOGOS NAMUOSE KASDIEN

  Vidinis projekto parkas užima 1 hektaro plotą – panašaus dydžio yra Katedros aikštė Vilniuje. Čia suplanuota 14 poilsio, aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonų: grill pievelė, pramogų kupolas, lauko baseinas, sporto erdvės, vaikų žaidimų aikštelės, amfiteatras ir kitos erdvės. 

  pattern-3

  YPATINGI BUTAI PASKUTINIAME AUKŠTE

  Butai paskutiniame aukšte suprojektuoti lyg privatūs nameliai, viduje – 7 m aukštį siekiantis buto tūris, o jų grindų altitudė aukščiausių supančių medžių vainikų aukštyje, todėl vaizdas per langus ir jausmas čia gyvenant – pribloškiantis.  

  pattern-3

  NET DU PILNAI ĮRENGTI BUTAI

  Nebesirūpinkite dėl įrengimo ir apsigyvenkite viename iš dviejų jau pilnai paruoštų gyventi butų. Miško įkvėpti ir dizainerės įrengti butai, kuriuose atostogas jausite kasdien. Gaukite raktus, apsigyvenkite unikaliame projekte ir įkurtuves švęskite iš karto! 

  pattern-3

  KOMFORTAS

  A+ energinis efektyvumas, grindinis šildymas, dideli balkonai ir terasos, vaizdo stebėjimo kameros, signalizacija, aptverta teritorija bei automobilių stovėjimo aikštelė po namu.

  pattern-3

Turi klausimų?

Susisiek +370 646 73383 arba parašyk mums užklausą: