-->
logo

CITUS TEAM'AS

Susipažinkim

Esame brandi ir kūrybiška kompanija, kurią veda #drąsa, #atkaklumas, #inovatyvumas, #greitis ir #draugiškumas. Mūsų sėkmės garantas tai, jog esame projektų asai, besiorientuojantys į kokybę, profesionalumą bei savininkiškumą.

Nuo 2 darbuotojų 2012 metais užaugome iki dinamiško, savo darbą išmanančio kolektyvo. Šiais metais ant CITUS torto įsmeigėm jau 11 žvakučių, o ateities namus kuria beveik 70 ryškių, ambicingų ir veržlių profų komanda.

Citus susikūrė: 2012
Įgyvendinome projektų: 34
Planuojame įgyvendinti projektų 2022–2023 m.: 16

Apie mus

Mes esame

MŪSŲ VERTYBĖS

Drąsūs

Greiti

Draugiški

Atkaklūs

Inovatyvūs

DARBAS CITUS

Kodėl pas mus faina

ĮKVĖPIMAS IR AUGIMAS

Kompetentingi vadovai, profesionalūs kolegos ir ugdymo sistema, bendri mokymai ir kasmetinis profesinio augimo krepšelis.

pattern-5

PUIKI APLINKA IR DARBO VIETA

Šauni Kokybiška CITUS komanda, sėkmės ištroškę kolegos bei kolegės, degančiomis akimis ir visa širdimi tikintys tuo, ką daro. Gražios ir tvarkingos statybų aikštelės, Vilniaus panorama iš ofiso ir naujos darbo priemonės. iš ofiso ir naujos darbo priemonės.

pattern-5

Motyvuojantis atlygis

Kompetencijas atitinkantis darbo užmokestis ir priedai, kuriuos ne tik žadame, bet ir mokame bei gauname už kiekvieną sėkmingą projekto etapą.

pattern-5

GALIMYBĖS DARBE IR UŽ JO RIBŲ

Didelis greitis, ambicijos, įdomūs ir išskirtiniai projektai bei tradicijos švęsti bendrus rezultatus.

pattern-5

Mūsų biurai

Dirbame Vilniuje ir Kaune. Vilniaus komanda į sostinę žvelgia iš 19 ir 16 aukštų CBD rajone (angl. Central Business District), kauniečiai mėgaujasi Prisikėlimo bažnyčios kaimynyste charizmatiškajame RADIO CITY pastate bei neretai keliauja į DRUSKININKUS, kur prižiūri būsimą NEMUNAS by CITUS atgimimą.

Komandos dydis: 57
Skyriai: 7
Artimiausi įmonės renginiai: balandžio 12 d.

PRISIJUNK

pattern-7

Šiandien savo sėkmės istorijai ieškome naujų rašytojų. Esame drąsūs, greiti, ambicingi ir draugiški. Reiklūs sau ir kitiems. Taip sukūrėme sėkmės istoriją, kuri leido mums tapti vertinamais, kokybiškais, profesionaliais. Šią istoriją branginame, todėl norime pasidalyti. Ateikite, išgirskite ir sukurkite naują – savo puslapį CITUS sėkmės istorijoje!

Ieškai daugiau? Mes irgi.

Nuolat atnaujiname šią skiltį - spausk PRENUMERUOK ir
informaciją apie naujas laisvas CITUS darbo vietas gausi tiesiai į savo el. paštą.